Raptor Assault Guardian

Windows Phone için Nişancı Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 29 MB
  • Version 1.1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Skippy Apps Pty Ltd
Şehrinizi istila eden dinozorların elinden kurtarmak ve hayatta kalmak sizin elinizde. Windows Phone işletim sistemini kullanan tüm cep telefonlarınızda ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Raptor Assault Guardian uygulaması ile şehrinizdeki tüm dinozorl

Şehrinizi istila eden dinozorların elinden kurtarmak ve hayatta kalmak sizin elinizde. Windows Phone işletim sistemini kullanan tüm cep telefonlarınızda ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Raptor Assault Guardian uygulaması ile şehrinizdeki tüm dinozorları öldürerek hayatınızı kurtarabilirsiniz.

Eski çağlardaki dinozorlar tekrardan şehrinizi bastı ve bütün sivil halkı katlederek ölmelerine sebep oldu. Elinizdeki keskin nişancı silahını kullanarak önünüze çıkan dinozorlara karşı nişan alarak onları öldürmelisiniz. Ancak bu şekilde hayatta kalabilirsiniz. Oyunun asıl amacı şöyledir. İlk olarak trexleri avlamalısınız. Daha sonra Pteranodon avlamak için ve son olarak da sivilleri bulmak ve onları eve getirmek olacaktır. 

Bunları başarmak için çok cesaretli olmalısınız. Aynı zamanda da avcılık deneyimlerine hazırlıklı olacaksınız. Gerçekçi FPS denetleyici, gerçekçi görsel ve ses efektleri ile çok heyecanlı bir oyun oynayacak ve oyun içerisinde gerçek bir mücadele vereceksiniz. Tüm insanlığın geleceği sizin elinizde olacaktır. Hemen oyunu indirin ve heyecanı en üst seviyelerde yaşamaya hazır olun.

Daha Fazla Göster
Raptor Assault Guardian indir